Members: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
| '''Phone''' | | '''Phone''' | ||
| '''Email''' | | '''Email''' | ||
|- | |||
| [[Dr. rer. nat. Michael Bader]] | |||
| MI 02.05.053 | |||
| +49 (89) 289 18 634 | |||
| bader@in.tum.de | |||
|- | |||
| [[Dipl.-Inf. Martin Buchholz]] | |||
| MI 02.05.043 | |||
| +49 (89) 289 18 636 | |||
| buchholm@in.tum.de | |||
|- | |||
| [[Dr. rer. nat. Miriam Mehl]] | |||
| MI 02.05.057 | |||
| +49 (89) 289 18 638 | |||
| mehl@in.tum.de | |||
|- | |||
| [[Dipl.-Inf. Michael Moltenbrey]] | |||
| MI 02.05.055 | |||
| +49 (89) 289 18 632 | |||
| moltenbr@in.tum.de | |||
|- | |||
| [[Dr. rer. nat. Ralf-Peter Mundani]] | |||
| MI 02.05.055 | |||
| +49 (89) 289 18 632 | |||
| mundani@in.tum.de | |||
|- | |||
| [[Dipl.-Ing. Ioan Lucian Muntean]] | |||
| MI 02.05.059 | |||
| +49 (89) 289 18 629 | |||
| muntean@in.tum.de | |||
|- | |||
| [[Dipl.-Tech. Math. Tobias Neckel]] | |||
| MI 02.05.058 | |||
| +49 (89) 289 18 602 | |||
| neckel@in.tum.de | |||
|- | |||
| [[Dr. rer. nat. Sergey Pankratov]] | |||
| MI 02.05.059 | |||
| +49 (89) 289 18 628 | |||
| pankrato@in.tum.de | |||
|- | |||
| [[Dipl.-Inf. Dirk Pflüger]] | |||
| MI 02.05.043 | |||
| +49 (89) 289 18 636 | |||
| pflueged@in.tum.de | |||
|- | |||
| [[Dipl.-Tech. Math. Stefanie Schraufstetter]] | |||
| MI 02.05.060 | |||
| +49 (89) 289 18 601 | |||
| schraufs@in.tum.de | |||
|- | |||
| [[Dipl.-Math. Konrad Waldherr]] | |||
| MI 02.05.040 | |||
| +49 (89) 289 18 613 | |||
| waldherr@in.tum.de | |||
|- | |||
| [[Dipl.-Inf. Tobias Weinzierl]] | |||
| MI 02.05.040 | |||
| +49 (89) 289 18 613 | |||
| weinzier@in.tum.de | |||
|- | |||
| [[Dr. rer. nat. Stefan Zimmer]] | |||
| MI 02.05.057 | |||
| +49 (89) 289 18 630 | |||
| zimmer@in.tum.de | |||
|} | |} | ||
Revision as of 11:24, 16 May 2008
| Name | Room | Phone | |
| Dr. rer. nat. Michael Bader | MI 02.05.053 | +49 (89) 289 18 634 | bader@in.tum.de |
| Dipl.-Inf. Martin Buchholz | MI 02.05.043 | +49 (89) 289 18 636 | buchholm@in.tum.de |
| Dr. rer. nat. Miriam Mehl | MI 02.05.057 | +49 (89) 289 18 638 | mehl@in.tum.de |
| Dipl.-Inf. Michael Moltenbrey | MI 02.05.055 | +49 (89) 289 18 632 | moltenbr@in.tum.de |
| Dr. rer. nat. Ralf-Peter Mundani | MI 02.05.055 | +49 (89) 289 18 632 | mundani@in.tum.de |
| Dipl.-Ing. Ioan Lucian Muntean | MI 02.05.059 | +49 (89) 289 18 629 | muntean@in.tum.de |
| Dipl.-Tech. Math. Tobias Neckel | MI 02.05.058 | +49 (89) 289 18 602 | neckel@in.tum.de |
| Dr. rer. nat. Sergey Pankratov | MI 02.05.059 | +49 (89) 289 18 628 | pankrato@in.tum.de |
| Dipl.-Inf. Dirk Pflüger | MI 02.05.043 | +49 (89) 289 18 636 | pflueged@in.tum.de |
| Dipl.-Tech. Math. Stefanie Schraufstetter | MI 02.05.060 | +49 (89) 289 18 601 | schraufs@in.tum.de |
| Dipl.-Math. Konrad Waldherr | MI 02.05.040 | +49 (89) 289 18 613 | waldherr@in.tum.de |
| Dipl.-Inf. Tobias Weinzierl | MI 02.05.040 | +49 (89) 289 18 613 | weinzier@in.tum.de |
| Dr. rer. nat. Stefan Zimmer | MI 02.05.057 | +49 (89) 289 18 630 | zimmer@in.tum.de |